Присоединяйтесь к нам —

(057) 780-40-70

Сезонний шиномонтаж та діагностика автомобіля доступні лише від 199 грн.

13 Октября 2017

В рамках «Оксамитового сезону акційних пропозицій 2017» у мережі Національного Автосервісу діють привабливі умови на пакетні послуги діагностики автомобіля і сезонної заміни шин

Tyres service bah-autumn post

З 16 жовтня 2017 року запрошуємо всіх автомобілістів, незалежно від марки автомобіля, скористатися вигідною акцією, за умовами якої шиномонтаж і дві діагностики обійдуться лише від 199 грн. *
Перед зимовим періодом експлуатації автомобіля, який не дуже сприятливо позначається на його технічному стані, оксамитовий сезон - оптимальний час провести діагностику і «перевзутися» на зимову гуму. Своєчасна заміна шин допоможе почуватись у безпеці на будь-якому покритті, за будь-яких температур, а діагностика ходової частини - заздалегідь виявити несправності, що впливають на керованість, безпеку та економічність автомобіля.
Вартість акційного пакету «Сезонний шиномонтаж + 2 діагностики в подарунок» залежить лише від діаметра колісних дисків авто, а саме:

Table tyres

Пам'ятайте, своєчасний догляд і діагностика допоможуть уберегти Ваш автомобіль від серйозних проблем та поломок у майбутньому і зроблять його експлуатацію максимально комфортною.

Чекаємо Вас в автоцентрах мережі «Богдан-Авто Холдинг»!

Детальніше про акцію - у консультантів найближчого автоцентру: www.bogdanauto.com.ua

«Оксамитовий сезон акційних пропозицій» - серія спеціальних акцій та заходів, що діють в мережі ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» з вересня по листопад 2017 року.

Національний Автосервіс - всеукраїнська мережа сервісних станцій, що входять до складу ТОВ «Богдан-Авто Холдинг».

Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. До структури мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри по всій території України, що займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Skoda, Citroеn, Subaru, Bogdan, Ravon, Lada, комерційної автотехніки Hyundai та автобусів Богдан, відповідно до кращих світових стандартів.

* Акційна пропозиція «Сезонний шиномонтаж + 2 діагностики в подарунок» діє з 16.10.2017 р. по 31.12.2017 р. на всіх СТО мережі «Богдан-Авто Холдинг» (крім «Богдан-Авто Кривий Ріг» і «Богдан-Авто Київ». На підприємствах «Богдан-Авто Поділ» і «Богдан Авто» діють власні пакетні пропозиції, подробиці дізнавайтесь на офіційних сайтах). Вартість пакету послуг не включає вартість витратних матеріалів (важки). Дія карт лояльності «Акумулятор» та інші знижки на зазначені акційні пропозиції не поширюються.© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг