Присоединяйтесь к нам —

(057) 780-40-70

Спеціальні вигідні умови придбання легендарного седану Hyundai Sonata

23 Октября 2017

Sonata1

НАЦІОНАЛЬНИЙ АВТОДИЛЕР "Богдан-Авто Холдинг" оголошує спеціальні вигідні умови придбання седана бізнес-класу Hyundai Sonata .
У листопаді 2017 року діють спеціальні умови* на придбання седану Hyundai Sonata сьомого покоління за програмою HYUNDAI FINANCE, ціни на який стартують з позначки 615 700 грн.

Мінімальний авансовый платіж – 10%

Термін кредитувания – від 1 до 7 років
Знижена відсоткова ставка порівняно з аналогічними програмами інших брендів
Ставка 0,01%* річних на 2 роки при авансі від 30%
Фіксована ставка на весь термін кредитувания
Відсутність додаткових платежів та комісій (тільки відсоткова ставка по кредиту)

В Україні седан бізнес-класу Sonata можна придбати у чотирьох комплектаціях: Comfort, Express, Prestige, Premium. У переліку обладнання, доступного для цієї моделі – широкий вибір опцій. Серед них: інноваційна інтегрована система активного управління (VSM), системи електронного розподілу гальмівного зусилля (EBD), електронного контролю стійкості (ESC), інтелектуальний круїз-контроль, система допомоги при паркуванні, визначення «сліпих» зон, сім подушок безпеки, підігрів руля, підігрів передніх та задніх сидінь, мультимедійний комплекс (RDS-радіо + CD/МР3 + 6 динаміків) з навігацією та інші опції.

Sonata2

Hyundai Sonata комплектується економічним та високоефективним 2,0-літровим бензиновим мотором потужністю 154 кінських сил. Для поціновувачів динамічного розгону доступний 2,4-літровий двигун потужністю 178 кінських сил. У парі з 2.0-літровим мотором працюють 6-ступінчасті МКПП та АКПП, а з більш потужним 2.4 літровим силовим агрегатом – тільки 6-швидкісний «автомат».
Поспішайте! Кількість автомобілів – обмежена.

Детальніше про Hyundai Sonata

*Пропозиція діє у всій дилерській мережі ТОВ «Богдан-Авто Холдинг». Ціни вказані включаючи ПДВ станом на 01.11.2017 року. Продавець залишає за собою право змінювати ціни на автомобілі без попереднього повідомлення.

Кредитують OTP Банк, Глобус Банк, Кредобанк, Укргазбанк© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг