Присоединяйтесь к нам —

(057) 780-40-70

Даруємо машину всім закоханим

10 Февраля 2018

У національній торгівельно-сервісній мережі ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» в рамках сезону вигідних пропозицій «Щедра зима», до Дня всіх закоханих діє спеціальна акція, за умовами якої кожний покупець нового автомобіля Hyundai, Skoda, JAC, Great Wall та Ravon отримає машину в подарунок*

Bahcars santafe fb

З нагоди найромантичнішого свята всі покупці нових автомобілів популярних та перспективних брендів отримають неймовірний бонус – машину у подарунок: пральну, кавову (кавоварку), шліфувальну або кухонну, у залежності від обраного авто!*

Всеукраїнська мережа автоцентрів ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» пропонує своїм клієнтам автомобілі на будь-який смак та бюджет.
Шукаєте автомобіль для міста, маневрений, зручний і з яскравим дизайном? Придивіться до одного з «малюків» - Hyundai i10 або Ravon R2.

Автолюбителям, які надають перевагу седанам, пропонується широкий вибір між середньорозмірними автомобілями: Hyundai Accent, Hyundai Elantra, Skoda Rapid, Skoda Octavia, Great Wall C30, Ravon R4 та бізнес-седанами: Hyundai Sonata або Skoda Superb.

У найпопулярнішому на ринку класі SUV доступні як кросовери, так і справжні позашляховики: Hyundai Santa Fe, Hyundai Tucson, Hyundai Creta, JAC S2, JAC S3, Great Wall H3, Great Wall M4.

Уявіть, це ще не все, так як шанувальникам пікапів і хетчбеків нам теж є що запропонувати.              

Повний перелік акційних автомобілів - у консультантів мережі Національного Автодилера {page_251}.

Оберіть свій ідеальний автомобіль у найближчому автоцентрі мережі ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» і отримайте неймовірно корисний подарунок до свят!
«Богдан-Авто Холдинг» приємно дивує і машину до свят всім дарує!

Bahcars tucson fb

«Щедра зима» - серія спеціальних пропозицій, що будуть діяти в мережі ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» у зимовий період.
Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. До структури мережі ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри на всій території України, що займаються продажем та сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Skoda, Citroеn, Subaru, Bogdan, UZ-Daewoo, Ravon, Lada, комерційної автотехніки Hyundai і автобусів Богдан, відповідно до кращих світових стандартів.

* Акція «Даруємо машину всім закоханим» діє з 01.02.2017 р. до 28.02.2018 р. і розповсюджується на обмежений склад автомобілів Hyundai, Skoda, Ravon, Great Wall, JAC. Мається на увазі можливість придбання нового автомобіля за цінами згідно діючих реєстрів цін (прайс-листів), а також подарункового пакету за 1,20 грн. з ПДВ, що включає набір подарункових сертифікатів на загальну суму, що є приблизно еквівалентною вартості однієї з одиниць електротехніки: пральна машина, кавова машина (кавоварка), шліфмашина, кухонна машина. Подарунковий пакет можливо використати в будь-якому торговельному центрі ТОВ «Епіцентр К» на території України. При цьому клієнт, який отримав подарунковий пакет, може обміняти його на будь-які товари, доступні у продажу в ТЦ «Епіцентр К», на власний розсуд. Якщо загальна вартість покупок перевищує номінал сертифікатів у подарунковому пакеті, різницю сплачує клієнт. З реєстром акційних автомобілів і номіналами подарункових пакетів можна ознайомитись у консультантів дилерських центрів мережі ТОВ «Богдан-Авто Холдинг». Організатори акції - ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» і підприємства дилерської мережі ТОВ «Богдан-Авто Холдинг». Акційна пропозиція "Даруємо машину всім закоханим" не підсумовується з іншими акціями, спецпропозиціями та знижками.© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг