Присоединяйтесь к нам —

тел. (057) 349-40-70

У Баварії з’являться електромобілі на сонячних батареях

12 Марта 2019

Баварський стартап – компанія Sono Motors, заснована 2 роки тому командою працьовитих студентів, виготовляє електромобілі на сонячних батареях. – повідомляє Efahrer.com.

Sono motors 1

Під керівництвом глави компанії Лауріна Хана Sono Motors розробляє електромобіль Sion, акумулятор якого може заряджатися не тільки від розетки. Додатковий запас ходу повинні генерувати сонячні елементи, які інтегровані в кузов електромобіля і розташовані на даху, капоті і з боків п'ятидверного хетчбека.

Автомобіль пропонує запас ходу до 250 км, який може бути збільшений на 30 км за рахунок роботи сонячних батарей.

Sono motors 2

Завдяки двонаправленому зарядному пристрою Sion може генерувати енергію для власного споживання або її віддавати. Ця функція перетворює автомобіль в мобільну електростанцію. За допомогою побутової розетки всі популярні електронні пристрої потужністю до 2,7 кВт можуть приводитися в дію від Sion. Через з'єднання типу 2 автомобіль може забезпечити до 7,6 кВт.

Особлива ефективність і довговічність Sion забезпечується за рахунок використання легкої конструкції. Наприклад, деталі кузова переважно виконані з міцного полікарбонату.

Sion буде пропонуватися за ціною близько 20 000 євро. Старт продажів запланований на другу половину 2019 року. На сьогоднішній день очікується більш ніж 6600 заявок на електромобіль з Мюнхена. Активний попит на модель глава компанії пояснює хорошим оснащенням автомобіля.

Sono motors 3

«Автомобіль обладнаний сидіннями з підігрівом, кондиціонером і великою інформаційно-розважальною системою, яка дозволяє підключати телефон в інтерактивному режимі, а це означає, що ми маємо справу з повністю укомплектованим автомобілем, який дуже простий і не потребує додаткових функцій». – коментує Лаурін Хан.

В салоні електромобіля також гарантоване дуже хороше повітря, тому що для фільтрації повітря в приладовій панелі передбачений спеціальний мох. Завдяки електростатичному тяжінню він відфільтровує до 20% дрібного пилу з навколишнього середовища.

Підготовлено за матеріалами Efahrer.com© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг